Νέα

Darcy

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΖΑΡΚΑΤΖΙΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια..εχει κανεις πληροφοριες γι αυτην την κορασιδα που ερχεται στην θεσσαλονικη?

Oχι και τις καλύτερες.... Την πήρα στην κρήτη όταν κατέβηκα για κάποιεσ δουλειές... λίγο βρόμικη μου φάνηκε ... μέτρια προσόντα κια δεν καύλωνε... δεν την ξανατιμώ και δεν την προτίνω .... άποψη μου...
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
Oχι και τις καλύτερες.... Την πήρα στην κρήτη όταν κατέβηκα για κάποιεσ δουλειές... λίγο βρόμικη μου φάνηκε ... μέτρια προσόντα κια δεν καύλωνε... δεν την ξανατιμώ και δεν την προτίνω .... άποψη μου...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ.... ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ.... ΞΕΠΕΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.... ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ... ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΤΡΑΒΕΣΤΙ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΤΡΑΝΣ...ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΜΕΤΡΕΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.. ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑΖΑΝ ΜΟΝΑΧΑ ΤΑ 100 Ε...ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ... ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ......
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μπράβο παιδιά!!! :rockon:
Σώνετε πολλούς απο χάσιμο χρόνου και χρημάτων!!
Αυτή παλια είχε άλλο όνομα και είχε αν θυμάμαι κραχθεί και πάλι απο άλλους εδώ μέσα που την είχαν πατήσει .
Νομίζω Σύλβυ έλεγε....και το άλλαξε για να μπερδεψει κόσμο....  ;)
Δώστε όμως βρε και κάνα καλό σιγουράκι γιατί όλο για ξεπέτες λέγονται!
 

xmen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
MALON TIN PERNATE ME ALIN PEDES EXW PAI 4 FORES MAZI TIS DEN ISXII AFTA POU LETE TIS KAKIES MONO TSAMPATSIDES POU THELOUN NA TIN VGALOUN STO TSAMPE TA LENE AFTA.K I KOPELA DEN EXEI ANEVI ATHINA KYPRO MONO PAI SIXNA K ELEOS NA LETE VLAKIES.
EINAI THEA K XI TIS KSEPETAS.
K OPIOS PISTEVI OT LEI ALITHIA NA PI TO PRAGMATIKO TOU ONOMA TWRA DEN EINAI TIXEO STO FACEBOOK POU TIN APOTHEONOUN OLOI I FILOI TIS EKI VRITE TIN SOSTI POU LETE K OXI TIN DARCY...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχ
 

xmen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
molis mou eipe o filaras o kwstas gia pia tin mperdepsate tin perdepsate me tin samantha pou alazi sinexia profile sto ts dating k klevi fotos apo ales kopeles ksipniste re...einai adiko na katigorite alo atomo..
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δωσε κι αλλο
το αντεχουμε
 

milathianakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
eiste sygouri den nomizw emena mou eixe kani to kalitero glyfokoli tis zwis mou pou kania ali den to eixxe kani.einai pollu filiki k omilitiki egw den eida kati tetio mipos trans apo tin thessaloniki ta lene afta kakies egw perasa super k an ksanaerthi tha ksanapaw...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
παντως υπαρχει φαντασια στην δημιουργια νεων ψευδονυμων
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
MALON TIN PERNATE ME ALIN PEDES EXW PAI 4 FORES MAZI TIS DEN ISXII AFTA POU LETE TIS KAKIES MONO TSAMPATSIDES POU THELOUN NA TIN VGALOUN STO TSAMPE TA LENE AFTA.K I KOPELA DEN EXEI ANEVI ATHINA KYPRO MONO PAI SIXNA K ELEOS NA LETE VLAKIES.
EINAI THEA K XI TIS KSEPETAS.
K OPIOS PISTEVI OT LEI ALITHIA NA PI TO PRAGMATIKO TOU ONOMA TWRA DEN EINAI TIXEO STO FACEBOOK POU TIN APOTHEONOUN OLOI I FILOI TIS EKI VRITE TIN SOSTI POU LETE K OXI TIN DARCY...

GEIA SOY SYLBI!!!
:tickedoff:
eiste sygouri den nomizw emena mou eixe kani to kalitero glyfokoli tis zwis mou pou kania ali den to eixxe kani.einai pollu filiki k omilitiki egw den eida kati tetio mipos trans apo tin thessaloniki ta lene afta kakies egw perasa super k an ksanaerthi tha ksanapaw...
darcy ti egine re filara pali allakses onoma, se phran pali hampari allakse to grhgora pali alloiws den thahei koroida pelatakia na ta kseparadiaseis re blaka!!  :uglystupid:
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρουμε σε ποια πήγαμε; Έλεος ρε εγω είπα την εμπειρία μου με την συγκεκριμένη.
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
MALON TIN PERNATE ME ALIN PEDES EXW PAI 4 FORES MAZI TIS DEN ISXII AFTA POU LETE TIS KAKIES MONO TSAMPATSIDES POU THELOUN NA TIN VGALOUN STO TSAMPE TA LENE AFTA.K I KOPELA DEN EXEI ANEVI ATHINA KYPRO MONO PAI SIXNA K ELEOS NA LETE VLAKIES.
EINAI THEA K XI TIS KSEPETAS.
K OPIOS PISTEVI OT LEI ALITHIA NA PI TO PRAGMATIKO TOU ONOMA TWRA DEN EINAI TIXEO STO FACEBOOK POU TIN APOTHEONOUN OLOI I FILOI TIS EKI VRITE TIN SOSTI POU LETE K OXI TIN DARCY...

Σίγουρα αυτο το σχόλιο το έχει γράψει τραβέστι ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά για ηλίθιους μας περνάτε;
 

spat

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
9
Like
91
Πόντοι
0
Εχει δικιο ο hotyan αυτη ειναι η συλβι.την ειχα πετυχει στην Αθηνα
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Προς το αγαπητο τραβελι με ονομα Darcy

καλο μου τραβελι επιδη εδω μεσα δεν ειμαστε χθεσινοι οπως ειναι το προφιλ που δημιουργισες
σε παρακαλω να μην γραφεις βλακειες στο φορουμ
γιατι ζεις χαρη σε εμας που σε πληρωνουμε για να σε γαμησουμε και εαν συνεχισεις να
κανεις τετοια θα σου κοψουμε τις επιδοτησεις και θα μηνεις και χωρις δουλεια και
χωρις φως .... γιατι μην ξεχνιομαστε εχεις να πληρωσεις και το χαρατσι



 Περίληψη - filosx


Αποσυνδεδεμένος
Όνομα: filosx
Μηνύματα: 2 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: χθες στις 18:32
Τελευταία σύνδεση: χθες στις 22:34
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Προς το αγαπητο τραβελι με ονομα Darcy

καλο μου τραβελι επιδη εδω μεσα δεν ειμαστε χθεσινοι οπως ειναι το προφιλ που δημιουργισες
σε παρακαλω να μην γραφεις βλακειες στο φορουμ
γιατι ζεις χαρη σε εμας που σε πληρωνουμε για να σε γαμησουμε και εαν συνεχισεις να
κανεις τετοια θα σου κοψουμε τις επιδοτησεις και θα μηνεις και χωρις δουλεια και
χωρις φως .... γιατι μην ξεχνιομαστε εχεις να πληρωσεις και το χαρατσι



 Περίληψη - filosx


Αποσυνδεδεμένος
Όνομα: filosx
Μηνύματα: 2 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: χθες στις 18:32
Τελευταία σύνδεση: χθες στις 22:34

Θυμάστε συναγωνιστές που το έθεσα το θέμα αυτο παλιά .... υπάρχουν και άλλες τραβεστί, τρανς που κάνουν το ίδιο ξυπνάτε...
Η συγκεκριμένη είναι απλά ένα μικρό παράδειγμα... Υπάρχει τρανς που γράφει καθημερινά εδώ μέσα σχόλια... ;) ;) ;) ;)
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
Θυμάστε συναγωνιστές που το έθεσα το θέμα αυτο παλιά .... υπάρχουν και άλλες τραβεστί, τρανς που κάνουν το ίδιο ξυπνάτε...
Η συγκεκριμένη είναι απλά ένα μικρό παράδειγμα... Υπάρχει τρανς που γράφει καθημερινά εδώ μέσα σχόλια... ;) ;) ;) ;)
einai toulaxiston i triti fora pou allazei onoma i sigekrimeni.... den mpori na peftoume eksw... toso polu... exei ta idia sxoleia kai tis idies foto... ase pou xrisimopioi kai pseftikes pou kai pou kai apo konta sinantas tin idia.... egw tin sinantisa ws violeta... meta egine silvi... kai twra darcy eleos.... eixe panta edra tin kriti kai erxotan athina salonika kai verolino kai kala...... an thelei kapios na to riskari kai na dwsei 100... as paei.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom